Oferta

 

Witam

 

Nasza firma istnieje na rynku od 2006r.
Zaczęło się od przyciemniania szyb samochodowych oraz szyb okiennych. Po dwóch latach dzialalności doszła wymiana  i naprawa szyb samochodowych oraz wymiana szyb w budownictwie. A ostatnimi czasy oklejanie karosirji samochodowych foliami typu Carbon, Mat, Połysk, Kameleon, oraz Foliami w płynie dającymi praktycznie nieograniczone możliwości.

 

W naszej firmie opieramy się wyłącznie na sprawdzonych materiałach. Posiadamy w ofercie kilka tysięcy szyb samochodowych producentów robiących szyby na pierwszy montaż. Na życzenie klijenta jesteśmy w stanie sprowadzić tańsze zamienniki. Dzięki stosowaniu chemi najwyższej jakości na montaz szyb dajemy dożywotnią gwarancję. Oprucz wymiany oczywiście naprawiamy odpryski na szybach czołowych oraz polerujemy rysy i inne zabrudzenia.

 

Podobnie jest z foliami na karoserię. Podstawą są materiały z górmej półki takie jak 3M, MACTAC, ARLON, KPMF,ORACAL. Ale mamy również o około 50% tańsze folie niemarkowe.

 

No i oczywiście folie w płynie. Ich trwałość nie jest oszałamiająca bo wytrzymują jakieś dwa lata ale zmianę koloru całego auta jesteśmy w stanie zrobić w jeden dzień i to za 60% ceny oklejania normalną folią. Demontaż folii też jest szybki i łatwy.

 

Troszkę inaczej jest z pzyciemnianiem szyb. Tutaj nie ma kompromisów folie są z najwyższej półki i nie ma żadnej ściemy z tańszymi podróbkami. Do każdego auta wystawiamy odpowiedni certyfikat i dajemy 4 lata gwarancji.Po prostu ściemniamy profesonalnie!